2009-06-23

ROZRYWKA

Serial na podstawie filmu Złośnica

Premiera serialu "10 Things I Hate About You" odbędziesięjuż7 lipca na programie ABC Family, ale już ruszyła promocja serialu. Można już zobaczyć plakat serialu i przeczytać krótką wzmiankę o czym będzie ten serial i czym się będzie różnił od oryginalnego filmu.

Pół serii będzie kręciło się wokół sióstr Stratford – Kat i Bianca, w momencie gdy dziewczęta zaczynają nową szkołę średnią i mają zupełnie odmienne cele. Kat to silny charakter, bez dwóch zdań feministka, która chce ocalić świat i skończyć szkołę średnią tak szybko, jak to tylko możliwe. Bianca natomiast to towarzyski motylek, który martwi się tylko o swoją popularność niezależnie od tego jakim kosztem ta popularność będzie zdobyta.

W Kat wcieliła się Lindsey Shaw, a Biance Meaghan Jette Martin. Złego chłopca Patricka Verone, którego w filmie „Złośnica” grał Heath Ledger, w serialu zagra Ethan Peck. Pana przyjemniaczka gra Nicholas Braun, a Dana Davis dowodzi cheerleaderkami. W serialu będzie można również zobaczyć postacie z oryginalnego filmu z 1999r. Larry Miller znowu będzie nadopiekuńczym tatą, a na miejscu reżysera znowu znajdzie się Gil Junger.

"Ponieważ ten film miał szerokie grono fanów, zależało nam na tym, by serial zachował oryginalnego ducha, którego można było dostrzec w filmie. Jednocześnie chcemy wprowadzić nowe postacie i nowe wątki."

Ciekawe kiedy serial wejdzie na ekrany telewizorów w Polsce.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar