2006-11-24

MOTOKOBIETA

„BARBIE CAR”, CZYLI NAJDROŻSZA MICRA ŚWIATA

Co ciekawe jej cukierkowy lakier „lilla-róż” nie jest jedynym elementem czyniącym ten egzemplarz wyjątkowym. Jest nim bowiem komplet dwóch indywidualnych tablic rejestracyjnych „BAR81E”, co przy odrobinie fantazji można czytać jako „BARBIE”. Naturalnie nawet bez tego rodzaju tablic jedno spojrzenie na ….dość awangardowy kolor lakieru nie pozostawia wątpliwości, kto mógłby zasiąść za jej kierownicą.

Jak powszechnie wiadomo, lalki Barbie na szczęście jeszcze nie umieją prowadzić samochodów, więc po długich poszukiwaniach udało nam się znaleźć jedną z polskich solistek, której w końcu dobrze zarabiający chłopak, a obecnie narzeczony, mógłby kupić takie „cacko”. Katalogowa cena Micry CC wynosi na rynku brytyjskim 14 750 funtów. Diler z Preston zamierza za ten egzemplarz wyposażony w indywidualne tablice, osiągnąć zawrotną cenę 36 250 funtów.

Same tablice mają wartość 21 500 funtów, czyli tyle, co dwa egzemplarze Fiata Pandy! Godny pochwały ze wszech miar jest fakt, że Micra z nietypowymi tablicami, będzie jedną z głównych atrakcji aukcji charytatywnej mającej wspomóc sfinansowanie leczenia kobiet chorych na raka piersi.

W związku z wielką kampanią Breakthrough Breast Cancer, brytyjski odział Nissana, wyprodukuje 275 egzemplarzy Micry C+C w nietypowym różowym kolorze.

Całkowity dochód ze sprzedaży tych „Barbie Car” zasili konto fundacji charytatywnych walczących z rakiem piersi.

Źródło: www.tuning.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar