2009-06-02

ROZRYWKA

Bullock i Reynolds w filmie Narzeczony mimo woli

Walt Disney Pictures nawet przez chwilę nie zastanawiało się, czy rozwinąć czerwony dywan na światową premierową galę – premierę komedii romantycznej "Narzeczony mimo woli", która odbyła się w poniedziałek 1 czerwca w Kalifornii.

Główni aktorzy Sandra Bullock i Ryan Reynolds byli obecni podczas tego specjalnego wieczoru. Sandra zjawiła się na premierze sama, a Ryanowi towarzyszyła mama. Następnie do głównych gwiazd filmu, chwile potem dotarli pozostali koledzy z planu: Betty White, Oscar Nunez, Craig T. Nelson, Malin Akerman, Michael Nouri i Mini Anden.

Przed premierą Sandra i Ryan siedzieli razem z Mary Hart z ET i dyskutowali na temat nagich scen występujących w filmie. Sandra powiedziała: "Ten film wymagał scen, w których jestem naga, po to, by był śmieszny." Natomiast Ryan przyznał, że wszystkie niezręczne momenty sprawiły, że jego przyjaźń z Bullock stała się jeszcze bliższa. "Wcześniej myślałem, że ją znam, ale dopiero teraz dobrze ją poznałem. Rzadko rozmawiamy o pracy kiedy razem spędzamy czas. A tu nagle w "Narzeczony mimo woli" wpadamy niezdarnie na siebie zupełnie nadzy."

A o czym jest sam film? "Narzeczony mimo woli" opowiada o Margaret, która jest wydawcą książek o bardzo dobre pozycji i jej asystencie Andrew. Kiedy Margaret stoi przed niebezpieczeństwem jej deportacji do swojego kraju rodzinnego, którym jest Kanada, szybko wpada na rozwiązanie i oznajmia, że jest zaręczona z Andrew. Ponieważ przez wiele lat szefowa gnębiła Andrew, asystent bez namysłu zgadza się na wzięcie udziału w tym planie, ale pod kilkoma warunkami. Para wyrusza na Alaskę, by poznać rodzinę Andrew, a po piętach deptają im urzędnicy zajmujący się deportacją. I tu pojawia się kolejny problem, gdyż rodzina Anrdew planuje szybki ślub.

Film został wyreżyserowany przez choreografa Anne Fletcher, która pracowała nad takimi filmami jak "27 sukienek" i "Step up 2", a scenariusz został napisany przez debiutanta Pete`a Chiarelli.

12 lipca film wejdzie do amerykańskich kin, a my czekamy na premierę u nas.

Komentarze (1)

do kina ludzie! (2009-06-02 16:03:21)
jak nie wiadomo ?
premiera polska odbędzie się już 19 czerwca
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar