2009-05-28

ROZRYWKA

Dave Gahan przeszedł operację

Koncert zespołu Depeche Mode w Wielkiej Brytanii również został odwołany, gdyż wokalista Dave Gahan musi wrócić do zdrowia po operacji usunięcia guza. Koncert będzie przełożony na inny termin i jest kolejnym występem Depeche Mode, który z powodu złego stanu zdrowia lidera zespołu musiał zostać odwołany.

David Gahan musiał zostać zabrany do szpitala po tym, jak miał atak – zapalenie żołądka i jelit. Grupa wydała takie oświadczenie: "Gdy Dave był w szpitalu wykryto niezłośliwego guza w woreczku żółciowym, który na szczęście został usunięty. Z polecenia lekarza do 8 czerwca Dave musi zrobić sobie przerwę, by całkowicie dojść do siebie. Dave Gahan serdecznie dziękuje za wsparcie i zrozumienie fanów, oraz za ich cierpliwość. Depeche Mode bardzo żałuje i przeprasza za problemy, które zostały wywołane odwoływaniem koncertów."

Koncert, który ma się odbyć w Niemczech, będzie pierwszym koncertem zagranym przez zespół po wyzdrowieniu lidera.

Niestety informacje o raku potwierdziły się, ale ważne, że guz został usunięty, że nie jest złośliwy. Życzymy Dave`owi, by wracał szybko do zdrowia i jak najszybciej przyjechał warz z zespołem do Polski, bo wierne grono fanów na niego czeka.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar