2009-05-28

Pielęgnacja ciała

Przygotowania przedślubne z Pasją

Oprócz spraw organizacyjnych, wyboru sukni ślubnej i przygotowania listy gości, warto swój czas poświęcić na zadbanie o ciało, twarz i włosy. Bycie idealną panną młodą nie musi pozostać nieosiągalnym marzeniem. Nieocenioną pomoc w jego realizacji oferuje salon urody Pasja we Wrocławiu.

Trzy miesiące do ślubu – na dobry początek: doskonała skóra i sylwetka
Piękne ciało, jędrna i sprężysta skóra są podstawą dobrego samopoczucia. Aby je uzyskać, kilka miesięcy przed wielkim dniem warto rozplanować serię odpowiednio dobranych zabiegów kosmetycznych. Oferta wrocławski salonu urody Pasja zawiera wszystkie propozycje niezbędne dla osiągnięcia upragnionego celu. Jeśli naszym problemem jest zbyt zaokrąglona sylwetka, zabiegi takie jak Aqua Thermie (algowy okład wyszczuplający) i endermologia pozwolą przez cały wieczór, bez wciągniętego brzucha, czuć się swobodnie w wymarzonej sukni ślubnej. Oba zabiegi pomagają w spalaniu tłuszczów oraz poprawiają oddychanie komórkowe. Jeśli naszą zmorą jest tzw. skórka pomarańczowa, skuteczną pomocą w jej likwidacji jest Insulinol Cellulit Diet - innowacyjny zabieg który nie pozwala glukozie, podstawowemu pożywieniu adipocytów (komórek tłuszczowych) wniknąć do komórek i wytwarzać tłuszcz . Kuracje wzbogacono o składniki aktywne, dzięki którym możliwe jest działanie synergistyczne na problemy towarzyszące cellulitowi : magazynowanie wody, rozstępy, zwiotczenie tkanek, osłabione mikrowłośniczki. Doskonałym sposobem na sprężystą skórę są peelingi. Peeling może być stosowany jako zabieg jednorazowy, tuż przed wielkim wyjściem, albo jako seria zabiegów, ponieważ wykonywany regularnie przywraca równowagę fizjologiczną skóry. Świetnym rozwiązaniem jest na przykład dostępny w salonie urody Pasja Ayurvedyjski peeling całego ciała wykonywany na bazie soli morskich z dodatkiem olejków ayurvedyjskich – mówi współwłaścicielka Salonu Urody Pasja we Wrocławiu, Katarzyna Pukszto. Systematyczne dbanie o skórę z pewnością przyniesie oczekiwany efekt, a co za tym idzie – pozytywną samoocenę.


Kilka tygodniu do ślubu – czas na dłonie, stopy i twarz
Piękne ciało i zdrowa skóra to jednak nie wszystko. Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką kobiety. Dlatego warto zagospodarować trochę czasu dwa tygodnie przed ślubem na manicure, a także pedicure. Piękne stopy i dłonie z wypielęgnowanymi paznokciami dodają pewności siebie. Doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji jest zabieg parafinowy, który wygładzi skórę stóp i dłoni – radzi Justyna Pardej-Kozioł, współwłaścicielka Salonu Urody Pasja. Dłonie i stopy nie są jednak częścią ciała, na którą zwracamy największą uwagę. Wzrok zwykle kierujemy najpierw na twarz. Zadbać o nią pomogą nam zabiegi regenerująco – oczyszczające oraz peelingi (takie jak peeling migdałowy i kawitacyjny oferowane we wrocławskim Salonie Urody Pasja). Skóra będzie po nich odpowiednio nawilżona, odżywiona i wypielęgnowana.

Tydzień do ślubu – wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej prezencji
Kiedy nasze ciało po seriach zabiegów kosmetycznych będzie już przygotowane do wielkiego wydarzenia – czas na wybór fryzury i makijażu. Wszystko musi być dobrane do sukni, rodzaju włosów i preferencji przyszłej panny młodej, aby czuła się dobrze w stworzonej kompozycji. Salony urody oferują wykonanie próbnej fryzury i makijażu, dzięki czemu mamy szansę ocenić, czy odpowiada nam to, co fryzjerka i wizażystka wyczarują dla nas. To bardzo istotne, aby czuć się swobodnie w konkretnej fryzurze i makijażu. Powinny być one tak dobrane, aby stanowiły harmonijną kompozycję z suknią i kwiatami. Panna młoda powinna czuć się pięknie, w końcu to ona jest największą ozdobą zaślubin – uważa współwłaścicielka Salonu Urody Pasja, Katarzyna Pukszto i dodaje: Paniom, które odczuwają duży stres spowodowany tym ważnym dla nich wydarzeniem, proponuję poddać się przed uroczystością relaksującemu masażowi, który rozluźni mięśnie, zlikwiduje wszelkie napięcia oraz wyciszy. Niektóre z salonów kosmetycznych (m.in. Salon Urody Pasja) oferują masaże we dwoje, który zapewnia doskonały relaks w towarzystwie ukochanej osoby.


Mało czasu? Nigdy nie jest za późno
Jeśli zdarzy się tak, że z jakiegoś powodu nie będziemy miały wystarczająco dużo czasu na wszystkie opisane wyżej przygotowania albo w chaosie organizacji całej uroczystości przeoczymy odpowiedni moment na przygotowanie siebie, jeszcze nic straconego. Nie oznacza to wcale, że wszystko będzie idealne oprócz panny młodej. Salon urody Pasja proponuje także przyspieszoną wersję przedślubnych przygotowań – wystarczy jeden dzień w SPA, najlepiej tydzień przed uroczystością! W ciągu kilku godzin efektywnie spędzonych na peelingu i masażu ciała oraz twarzy, przygotowaniu próbnego makijażu, manicure, pedicure, a także wstępnej wersji fryzury nadrobimy nagromadzone pielęgnacyjne zaległości. Zaś jeden dzień w salonie urody Pasja pomoże nam zrelaksować się i uspokoić rozbudzone emocje.Dzień ślubu
Dzięki odpowiednio dobranym przedślubnym przygotowaniom w dzień ślubu nasza skóra będzie jędrna i sprężysta, ciało odświeżone i zrelaksowane, a wybór fryzury i makijażu dobrze przemyślany. To wszystko sprawi, że w trakcie ceremonii nie będziemy myśleć o tym, czy suknia dobrze leży i czy nasza fryzura nie rozsypie się po pierwszym tańcu. Skupimy się na tym, co w tym dniu najważniejsze – na inauguracji nowej drogi naszego życia.

Przedślubny dzień w SPA – 600zł/360 min
Salon Urody Pasja, ul. Poniatowskiego 7c, Wrocław.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar