2009-05-22

PLOTKI

Wkurzona Sandra Bullock

Sandra Bullock ostatnio zaatakowała media i powiedziała wprost, że wiecznym zadawaniem pytań o jej zajście w ciąże, pokazują, że są obojętni w stosunku do niepłodnych kobiet, które mogą się przecież poczuć urażone.

44-letnia aktorka wychodząc za mąż za Jesse Jamesa została macochą trójki jego dzieci i czuje się obrażona i oburzona wiecznymi pytaniami o to kiedy w końcu zajdzie w ciążę.

"Wcale nie trzeba urodzić, by mieć rodzinę. Wszyscy jesteśmy rodziną i to bardzo dużą. Nie mam zamiaru spędzać czasu żałując, że nie mam tego, co bym chciała mieć. Jednak jest to bardzo trudne, gdy wszyscy dookoła mówią ci, że powinnaś to zrobić. Raz zdarzyło mi się wyzwać jedną dziewczynę, za to, że znowu zadawała mi te same pytania. Rozmawiałam wtedy z koleżanką, która właśnie nie może zajść w ciąże, i gdy padło pytanie tej dziewczyny zobaczyłam ból na twarzy mojej koleżanki. A ta dziewczyna pyta: "Czy jest Pani w ciąży?" Po prostu wyszłam wtedy z siebie. A co jeżeli to ja np. nie mogłabym mieć dzieci? Czy zdajecie sobie sprawę z tego, jak bym się wtedy czuła? Ja chcę tylko, by ludzie zdali sobie sprawę, że nie da się zawsze żyć, tak jakby się chciało. Oczywiście, nie wiem, co się jeszcze wydarzy."

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar