2009-05-20

PLOTKI

Jessica Alba dba o figurę

Jessica Alba jest osobą, która jest bardzo świadoma swojej figury i tego co je. Dobrze wie, że podjadanie między posiłkami może być zgubne, więc nie sięga po tuczące, zwłaszcza słodkie przekąski, lecz znalazła na to alternatywę.

Aktorka była niezwykle zdeterminowana, by wrócić do figury, którą miała przed ciążą i ciężko na to pracowała, by to osiągnąć. Aktorka na podjadanie ma swój sposób. Zawsze pamięta by pod ręką mieć jakąś zdrową alternatywę, po którą może sięgnąć, jeżeli poczuje ochotę na przekąskę.

Osobista dietetyczka aktorki mówi: „Ludzie muszą mieszać proteiny z błonnikiem, by przekąska była zdrowa. Gdy połączymy te dwa produkty, czujemy się bardziej pełni przez dłuższy czas i wtedy nie musimy sięgać po słodkie przekąski. Pomieszaj nisko tłuszczowy ser z jabłkiem lub orzechy włoskie z gruszką. Kiedy Jessica idzie na plaże lub piknik, zawsze pakuje do torby jagody.” Dietetyczka, której inne klientki to Kate Beckinsale i Anne Hathaway, doradza również przekąskę podczas 30 minutowego treningu, gdyż wtedy nasz metabolizm działa na bardzo wysokich obrotach, w ten sposób budujemy mięśnie i gromadzimy również energię.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar