2009-05-18

PLOTKI

Jessica Biel zniesmaczona

Ostatni film, w którym zagrała Jessica Biel zrobił furorę w sieci. Może nie sam film, który od razu wyszedł na DVD, ale zapowiedz i zdjęcia, które wyciekły do Internetu. Według aktorki to właśnie decyzja o wyjściu tego filmu na DVD przyczyniła się do tego, że zdjęcia pojawiły się w Internecie.

Biel, która zagrała striptizerkę Rose Johnny w filmie "Powder Blue" podjęła się trudnej i wyzywającej roli, gdyż obecnie na sieci można zobaczyć sceny, w których aktorka oblewa swoje nagie ciało gorącym woskiem, a to nie prędko zostanie zapomniane, a może właśnie o to chodzi… Te zdjęcia nie miały ujrzeć światła dziennego, ale jak wiemy w Internecie można znaleźć wszystko. Jessica wini za całą sytuację osoby, które podjęły decyzję o wydaniu filmu od razu na DVD.

”Zawsze podejmujesz ryzyko, że twój film może nigdzie nie zajść. Dzieje się to rzadko, ale jednak zdarzają się takie sytuacje. To okropne, ale tak jest. Martwię się tymi zdjęciami. Jestem zawiedziona tym jak ludzie pracują, wycinają pewne sceny, wrzucają na Internet, a potem oceniają nie widząc całego kontekstu. A może takim osobom powinnam powiedzieć: "A może lepiej byś obejrzał film!".Ten kontrowersyjny film pojawi się na DVD w Amerye w czerwcu.

Chcesz zobaczyć zdjęcia Jessici Biel? Wejdz tutaj

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar