2006-11-23

PLOTKI

JAK POŚLUBIĆ MILIONERA?

Jeżeli nie każda to jest ich wiele, które choć przez chwilę chciałyby doświadczyć właśnie tego. W Chinach znaleziona na to pewną radę, ale czy ten sposób się sprawdzi? W tak przeludnionym kraju, gdzie każde małżeństwo pragnie mieć syna, pewna firma z miasta Shenzen na południu Chin wyszła na przeciw wszystkim kobietom marzącym o dostatnim, bajkowym życiu u boku milionera. Został zorganizowany kurs "Jak poślubić milionera" .

Uczestniczki kursu uczą się etykiety, zarządzania etykietą, poznają tajniki zachowania się na spotkaniach. Zostają im ujawnione największe sekrety jak być idealną żoną dla wymarzonego milionera. Wielu bogatych meżczyzn w Chinach nie ma czasu, ani możliwości spotkanis odpowiedniej kandydatki na żonę, dlatego też pomysłodawca "diamentowego kursu" (fachowa nazwa kursu) postanowił stworzyć kurs, który zapewni kobietom odpowiednie kwalifikacje.

Czy jest tutaj jakiś haczyk? Oczywiście, że tak choć dla kobiet myślących o tym poważnie nie powinien sprawić dużo problemu. Zanim wymarzony książke się znajdzie trzeba sporo zainwestować w siebie. Kurs "Jak poślubić milionera" kosztuje od 2500 do ponad 5000 dolarów. Lecz czym są pieniądze w perspektywie dostatniego życia i faktu bycia obsypywaną diamentami? Ktoż powiedział, że nie warto inwestować w siebie?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar