2009-04-29

PLOTKI

Brad Pitt i Angelina Jolie wygrywają

Brad Pitt i Angelina Jolie powstrzymali swojego byłego ochroniarza przed wydaniem książki. Para zatrudniła najlepszych prawników z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, by uniemożliwić Mickey`mu Brettowi ujawnienie szczegółów z ich prywatnego życia w książce i programie telewizyjnym.

Książka opowiadałaby o latach, podczas których ochroniarz sprawował pieczę nad parą aktorską, ale w książce znalazłby się nie tylko Pitt i Jolie, ale również takie gwiazdy jak: Sandra Bullock, Tom Cruise, Nicole Kidman, Sylvester Stallone i Richard Gere.

Jednak do tego nie dojdzie, gdyż prawnicy twierdzą, iż były ochroniarz jest zobowiązany do milczenia zgodnie z podpisanym kontraktem i nie ma prawa do żadnych komentarzy. Ujawniono również, że były ochroniarz to notoryczny kłamca, który już jest oskarżony o 11 innych przestępstw.

Sam ochroniarz wszystkiemu zaprzecza, jednak pewne jest to, że kłamie. Plotki donoszą, że ochroniarz z pewnością wziąłby pod uwagę napisanie książki, czy ujawnienie szczegółów z życia prywatnego gwiazd w programie telewizyjnym, gdyby tylko otrzymał odpowiednio intratną propozycję, ale na chwilę obecną książki nie będzie.

Takie „dzieło” z pewnością miałoby wielu fanów w Stanach Zjednoczonych, gdzie ludzie żyją plotkami i pewnie w końcu dojdzie do napisania takiej książki.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar