2009-04-28

PLOTKI

Eminem walczy z matką

Eminem walczył ze swoją matką Debbie Mathers od wielu lat. Rapował już o tym, że zgwałci matkę, zabije ją, po tym jak wniosła pozew do sądu o zniesławienie i napisała książkę "My Son Marshall, My Son Eminem: Setting the Record Straight on My Life as Eminem's Mother", która miała być zemstą na synu.

Ale teraz Debbie jest bardzo poważnie chora po tym, jak przeszła operację serca i desperacko pragnie pogodzić się ze swoim synem i jego 13-letnią córeczkę Heilie zanim odejdzie z tego świata.

Babcia Eminema mówi: "Moja córka jest bardzo chora i przed śmiercią pragnie pogodzić się z synem i swoją wnuczką. Albo zrobią to teraz, albo już nigdy i Marshall (Marshal Mathers III – to prawdziwe imię i nazwisko rappera) musi się z nią zobaczyć zanim będzie za późno. Jego matka musi mieć bypassy, powinna ważyć znacznie więcej. Jej rak piersi obecnie się cofnął, ale bardzo martwię się o swoja córkę. Muszę teraz być przy niej i pomagać jej, gdyż ona nie chce już żyć."

Nie wiem dokładnie o co tam poszło, ale bez przyczyny syn nie walczy z matką. Czy będzie w stanie jej wybaczyć i pogodzić się z matką? Szczerze wątpię, choć może Eminem nie ma aż tak wielkiego żalu do swojej mamy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar