2009-04-26

Włosy

Yellow Repair do włosów zniszczonych i łamiących się

Preparaty YELLOW Repair mają na celu głęboka regenerację włosom zniszczonym i łamiącym się przywracając im naturalną siłę, elastyczność i witalność. Kosmetyki linii Repair zawierają specjalnie stworzona formuje i zwierają w swoim składzie ceramidy i aminokwasy roślinne (rekonstruują wewnętrzną strukturę włosa), Aloes i proteiny owsa ( przywracają strukturze włosa naturalną gładkość i siłę) oraz serycynę (tworzy wokół włosa barierę chroniąc jego zdrowie).

W ofercie e-sklepu kalamis.pl dostępne są już kosmetyki YELLOW Repair:

1. Revitalizing Shampoo YELLOW Repair - szampon odbudowujący 250ml, cena 18 zł

Proces rekonstrukcji włosa rozpoczyna się od skutecznego mycia. Cenne składniki wzmacniające i wygładzające przygotowują włos na działanie następnych produktów pielęgnacyjnych, rozpoczynając jednocześnie proces regeneracji włókna włosa.

2. Reinforcing Leave In Conditioner YELLOW Repair - odżywka bez spłukiwania 250ml, cena 22 zł

Odżywka w kremie bez spłukiwania do osłabionych, zniszczonych i łamiących się włosów. Właściwości odżywcze i wzmacniające ceramidów, Aloesu i protein owsa działają w synergii, aby stworzyć skuteczną barierę ochronną wokół struktury włosa, dzień po dniu przywracając włosom elastyczność i zapobiegając rozdwajaniu się końcówek.

3. Fortifying Mask YELLOW Repair - maska wzmacniająca 250ml, cena 30 zł

Maska regenerująca do włosów osłabionych, zniszczonych i łamiących się włosów. Naturalne ekstrakty z Aloesu i ceramidy działają na całą strukturę włosa, wzmacniając ją oraz odżywiając zarówno w głębi, jak i na powierzchni. Używana regularnie pozwala na przywrócenie włosom siły, gładkości i gęstości.

4. Restructuring Lotion YELLOW Repair - lotion regenerujący 6 x 15 ml, cena 34 zł

Intensywna pielęgnacja - produkt do spłukiwania - regeneracja dla włosów bardzo zniszczonych i łamiących się. Właściwości wzmacniające i regeneracyjne serycyny w synergii z aloesem i ceramidami gwarantują kompletną regenerację włókna włosa. Używany regularnie pozwala przywrócić włosom gęstość i witalność.

5. Reconstruction Cauterization Treatment YELLOW Repair - serum do zabiegu pielęgnacyjnego – regeneracja przez kauteryzację 6 x 13 ml, cena 35 zł

Profesjonalny produkt pielęgnacyjny uaktywniający się pod wpływem ciepła, dla włosów głęboko zniszczonych i łamiących się, potrzebujących intensywnej regeneracji. Aloes i ceramidy pracują w synergii z proteinami owsa, hydrolizatami proteinowymi i aminokwasami w celu zapewnienia kompletnej regeneracji struktury włosa, przywracając połączenie między kutikulą i korą włosa, znacznie redukując ryzyko złamania się włosa. Kosmetyk idealny dla osób używających prostownic oraz suszarek do włosów.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar