2009-04-27

MOTOKOBIETA

Bezpieczne dziecko w samochodzie

Szczęśliwi ci, którzy mają klimatyzację, ale można sprawić, by podróż była znacznie przyjemniejsza... Prostym i niezwykle skutecznym sposobem przeciwdziałania nagrzewaniu się wnętrza samochodu jest zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych. Ponadto autofolie wpływają bardzo korzystnie na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

NIE TYLKO PRZYCIEMNIENIE
Autofolie zazwyczaj kojarzą się wyłącznie z tuningiem auta, przyciemnieniem szyb, by podrasować wygląd samochodu, mają jednak duży wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki swej wielowarstwowej strukturze i używaniu do ich produkcji pyłków metali szlachetnych, folie blokują do 70% całkowitej energii słonecznej - utrzymują tym samym chłód w aucie nawet w największy upał. Wszystkie folie słoneczne stanowią również filtr zatrzymujący do 99% szkodliwego promieniowania UV, które powoduje blaknięcie oraz wcześniejsze starzenie się wnętrza pojazdu.

W RAZIE WYPADKU
Warto pamiętać, że pasy nie uchronią nas i naszych dzieci przed wszystkimi niebezpieczeństwami na drodze. Folia wpływa również na bezpieczeństwo w aucie, dotyczy to przede wszystkim dzieci podróżujących z nami. Szkło pokryte autofolią jest bardziej odporne na stłuczenia - utrzymuje się w jednym kawałku, chroniąc tym samym przed obrażeniami spowodowanymi odłamkami szkła. Na sezon wiosenno-letni firma Warsfoll www.warsfoll.com.pl przygotowała najnowsze serie autofolii w systemie Armorlite®. Folie Armorlite Exclusive to nowa klasa w ofercie Warsfoll. Trwałość oraz wytrzymałość produktów, jak również parametry techniczne, optyczne i przeciwsłoneczne gwarantują najwyższą jakość popartą co najmniej 7-letnią gwarancją producenta. Wytwarzane zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 9002 spełniają europejskie normy jakości. Ponadto charakteryzują się modnym wyglądem.

WAŻNA HOMOLOGACJA
Jeśli gotowi jesteśmy zadbać o bezpieczeństwo i wygodę nas samych oraz naszych dzieci i wyposażyć auto w folie, ich montaż należy przeprowadzić w specjalistycznym zakładzie. Po pierwsze ze względu na jakość wykonania, po drugie zaś, na względy prawne - konieczność otrzymania certyfikatu poświadczającego montaż folii okiennej. Każdy autoryzowany warsztat posiada swój unikalny numer homologacyjny, który występuje na otrzymanym zaświadczeniu o instalacji folii. Zatem warto przed wybraniem miejsca montażu sprawdzić, czy dany punkt zapewni nam odpowiednią jakość oraz czy posiada certyfikację Instytutu Szkła i Ceramiki z Krakowa.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar