2009-04-27

Pielęgnacja ciała

Kreator piękna - spodenki Veera Silver

Główną zaletą spodenek jest materiał o właściwościach zdrowotnych, z którego zostały wykonane. W ich miękką bawełnę wpleciono srebro, miedź i węgiel. Takie połączenie pobudza mikrokrążenie oraz delikatny drenaż limfatyczny. Dodatkowo, oczyszczające działanie węgla wspomaga eliminowanie toksyn i nadmiaru płynów z organizmu. Dzięki zastosowaniu srebrnej nici, spodenki są antyalergiczne, a także antybakteryjne. Pomiędzy wplecionymi w strukturę materiału włóknami srebra i miedzi powstaje różnica potencjału, dochodzi do mikrowyładowań. Proces ten nazywa się mikroelektrostymulacją i polega na wykorzystaniu prądu elektrycznego do celów terapeutycznych.

Spodenki Veera Silver to:

-redukcja cellulitu
-mikromasaż aktywnie drenujący i wyszczuplający
-modelowanie brzucha oraz pośladków

Przyjaciel zdrowej sylwetki
Spodenki Veera Silver dodatkowo pełnią funkcję bielizny modelującej brzuch i pośladki. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą ukryć niedoskonałości swojego ciała, skutecznie walczyć z cellulitem, a zarazem zawsze czuć się komfortowo. Mogą je nosić również młode mamy, które po ciąży chcą wrócić do formy i czuć się atrakcyjnie.
Spodenki zakłada się pod ubranie, mogą być stosowane jako bielizna dzienna, nocna lub do ćwiczeń. Dzięki temu, że materiał idealnie przylega do skóry są praktycznie niewidoczne. Podczas noszenia spodenek zalecana jest aktywność fizyczna, która intensyfikuje ich działanie. Ruch sprawia, że masaż staje się intensywniejszy.
Spodenki Veera Silver są dostępne w aptekach i sklepach medycznych.
Skład: Bawełna 42,0%, Poliamid 42,0%, Elastan 11,1%, Srebro 1,0% Węgiel 1,0%, Miedź 2,9%.

Cena: od 226 PLN do 312 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar