2009-04-21

PLOTKI

Justin Timberlake rostaje się z Jessica Biel

Plotki donoszą, że romans między Justinem Timberlakem i Jessicą Biel ma się dobrze i wcale się nie skończył. Para nadal jest bardzo w sobie zakochana i ich związek wcale się nie skończył. Wcale się nie rozeszli, mimo licznych plotek, że coś złego się między nimi dzieje. "Oni czasem robią pewne rzeczy osobno", podaje źródło.

W zeszłym miesiącu były doniesienia, że w tym związku nie jest tak dobrze, jak to się może wydawać. Przyjaciel Biel ujawnił, że Justin Timberlake robi wiele rzeczy sam, a przykładem tego było chociażby przyjęcie urodzinowe Kate Hudson.

W programie u Oprah Winfrey Justin powiedział, że on wcale nie jest zaręczony, a jeżeli Jessica jest, to rzeczywiście mają problem.

Niby się kochają, a jednak wiele rzeczy robią osobno i wcale się nie zaręczyli, jak donosiły plotki jakiś czas temu. Jak między nimi jest nie do końca wiadomo, ale przecież nie zawsze wszystko trzeba robić razem, trochę wolności i własnych pasji też w życiu potrzeba, by związek mógł kwitnąć, byśmy mogli się stęsknić i robić coś dla siebie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar