2009-04-20

PLOTKI

Mężczyźni Lindsay Lohan

Lindsay Lohan znowu zaczęła interesować się mężczyznami. W sobotę widziano młodą aktorkę, która nie tak dawno została rzucona przez swoją kochankę, jak flirtowała z nieznanym nikomu mężczyzną w klubie nocnym Planet Hollywood Resort i kasynie w Las Vegas, gdzie odbywał się burdelowy pokaz Mel B pod tytułem „Peepshow”. Lindsay podobno bawiła się wyśmienicie dopingując i cały czas klaszcząc.

Na przyjęciu, które miało miejsce po występach, Lindsay Lohan skupiła całą swoja uwagę na młodym mężczyźnie, z którym bardzo szybko się zapoznała. Po wymianie numerów telefonów, pisali do siebie smsy z dwóch różnych końców basenu. Lindsay tak dobrze się rozumiała z nowym znajomym, że wspólnie z nim opuściła przyjęcie, a następnie para razem powędrowała do pokoju hotelowego aktorki.

Plotki donoszą, że po imprezie Lindsay Lohan zwierzyła się Mel B, że znowu interesują ja mężczyźni i to wcale nie był pierwszy tego dowód. W zeszłym tygodniu Lindsay podobno zalecała się do aktora Leonardo DiCaprio na jednym z przyjęć w Hollywood. To nie plotki, że gdy tylko Lindsay zobaczyła Leo ciągnęło ją do niego, jak pszczołę do miodu. Jak tylko zauważyła, że stoi gdzieś w rogu, zaraz do niego podchodziła i prowadziła konwersację tak, by mieć pewność, że ten przystojniak jest tylko jej.

Czyżby Lindsay Lohan wracała do normalnego życia mniej toksycznego niż przez cały roczny związek z Samanthą Ronson? Ta dziewczyna ma z pewnością w sobie to coś, więc mamy nadzieję, że nowy etap życia przyniesie Lindsay same dobre rzeczy i wydarzenia.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar