Trzydzieste urodziny Kate Hudson przypadały na niedzielę, jednak już w piątek aktorka pożegnała się ze swoją dwudziestą podczas pełnego gwiazd przyjęcia w Pacific Palisades, Calif.

Kto był obecny, a kto opuścił takie wydarzenie? Na imprezie nie było Owena Wilsona, z którym aktorka raz jest, a raz się rozchodzi. Na liście gości nie zabrakło oczywiście mamy Kate Goldie Hawn i jej partnera Kurta Russella i pojawiło się również wiele innych gwiazd: Demi Moore, Ashton Kutcher, Justin Timberlake (jednak bez swojej dziewczyny Jessica Biel), Matthew McConaughey, Tobey Maguire, Jessica Alba, Cash Warren, Gwyneth Paltrow i jej mąż Chris Martin, Gwen Stefani, Eva Mendes, Adam Sandler, Zach Braff i oczywiście Cher.

Kto był gwiazdą przyjęcia? Oczywiście Kate Hudson, który wyglądała olśniewająco w seksownej sukience i szpilkach od Christiana Louboutin. Aktorka wygłosiła bardzo wzruszające przemówienie, w którym podkreśliła jak ważna jest dla niej rodzina. Justin Timberlake również szalał na parkiecie, tańczył, pił tequilę i namawiał wszystkich do wykonania elektrycznego tańca. W wyśmienitym humorze była oczywiście sama solenizantka z mamą, a na parkiecie również królowała Cher.

Jak widać gwiazdy się bawią.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar