2009-04-15

PLOTKI

Ohydna rola Drew Barrymore

Drew Barrymore opuściła plan swojej produkcji telewizyjnej 'Grey Gardens' z irytującą wysypką. Przyczyna? Ciężki makijaż, który aktorka musiała mieć na sobie podczas kręcenia filmu.

Barrymore gra kuzynkę Little Edie Beale byłej pierwszej damy Lady Jacqueline Kennedy-Onassis. Gra odludka, kobietę, która mieszka w biedzie, brudzie, odchodach kotów w pokrytej grzybem posiadłości składającej się z 28 pokoi w Hamptons, w Nowym Jorku.

Aktorka nadal jest prześladowana przez swoją niewdzięczną rolę. Makijaż, który przemienił ją w starą kobietę, sprawił, że jej skóra swędzi i piecze.

"Niezależnie od tego jaką kręciliśmy scenę musiała siedzieć od czterech do sześciu godzin na krześle, na którym robili mi makijaż Postarzanie mojej twarzy i rąk zabierało 4 godziny, potem trzeba było to ściągnąć, to było dodatkowe 1,5 godziny. Z tego powodu moja twarz teraz cierpi. Dokucza mi alergia, na którą nigdy nie chorowałam. Rozwinęła się wysypka na takie składniki jak izopropyl, alkohol, który jest używany do usuwania makijażu. Wytworzyło się również uczulenie na substancje zawierające klej i nasi makijażyści musieli na to wszystko znaleźć jakąś inną alternatywę."

Niektóre gwiazdy katują się dietami, a inne godzinami muszą siedzieć na fotelu makijażysty, by tylko sprostać wymaganiom filmu. Czego nie robi się dla kariery.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar