2009-04-15

DZIECIAK

Radosna kąpiel z On Line Kids

Owocowa przygoda w kąpieli
W skład serii On Line Kids wchodzą bajecznie kolorowe i przepięknie pachnące kosmetyki do mycia dla maluszków. Kąpiel o zapachu czekolady lub lemoniady? A może mleka i miodu? Szampony i płyny do kąpieli typu 2w1 urzekają gamą apetycznych aromatów. Małemu miłośnikowi słodkich owoców z pewnością przypadnie do gustu kosmetyk do mycia o zapachu jagody, czereśni lub koktajlu owocowego. Pachnące kosmetyki do mycia marki On Line mają jeszcze jedną zaletę. Każdy z 6 słodkich aromatów zamknięty jest w kolorowym opakowaniu w kształcie zwierzątka. Maluch może skompletować sobie kolekcję kilku postaci, które potem może wykorzystać do radosnej zabawy.

Najlepsze dla Twojej pociechy
Produkty do kąpieli i mycia włosów z serii On Line Kids są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Doskonale się pienią i ułatwiają rozczesywanie włosów. Pozostawiają na skórze i włosach delikatny zapach. Kosmetyki nie wywołują podrażnień, są przebadane dermatologicznie. W skład serii On Line Kids wchodzą także dwa mydełka w płynie o zapachu brzoskwiniowym oraz malinowym.

Kolorowe i pachnące kosmetyki do mycia z serii On Line Kids w zabawnych, bajkowych opakowaniach sprawią, że Twój maluch pokocha codzienną toaletę!

Wyłącznym producentem i dystrybutorem kosmetyków marki On Line jest firma Forte Sweden sp. z o.o.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar