2009-04-10

PLOTKI

Pink i Carey znowu razem

Każdy kto przesłucha płyty, wie, że wiele utworów powstało przez rozstanie Pink ze swoim mężem Carey`a Harta. Dzięki ich problemom w małżeństwie powstały niesamowite teksty i bardzo dobre utwory. Z piosenek można wyciągnąć jeden wniosek, mimo złości i nerwówPink nadal kocha swojego męża, zwłaszcza, że teraz para postanowiła dać sobie drugą szansę i wrócić do siebie, by naprawić to, co udało im się zniszczyć.

Carey, który bierze udział w wyścigach motocrossowych potwierdził, że teraz chcą wszystko wyjaśnić, że Pink jest całkiem normalne i tez chce żeby to się ułożyło. Para zdecydowała się na separację w lutym, ale od tamtego czasu byli ze sobą w bardzo dobrym kontakcie, może nawet lepszym niż, gdy byli razem. Od pewnego czasu spędzali ze sobą więcej czasu i brali pod uwagę powrót do siebie.

Pierwsze plotki pojawiły się, gdy Pink i Carey spędzili razem Nowy Rok. Po tej imprezie źródło doniosło, że Pink nadal jest bardzo zakochana w swoim mężu i chce spróbować jeszcze raz, ale ma zamiar działać ostrożnie. Plotki donoszą, że para zdecydowała się na separację, gdyż nie mogli dojść do ładu, ponieważ w ogóle się nie widywali, ale Pink nigdy nie straciła nadziei, że wszystko się ułoży.

Skoro nadal jest między nimi miłość, to życzymy wszystkiego, co najlepsze.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar