2007-04-21

Torby

TOREBKI W SEZONIE WIOSNA-LATO 2007

Nie brak teżwyplatanych koszyczków o krótkich rączkach zdobionych dyskretnymi aplikacjami, tasiemkami, dzierganymi i szydełkowanymi ozdobami, stebnowaniami, kwiatowymi lub etnicznymi deseniami. Mężczyźni też noszą torby – do biura obowiązują proste, funkcjonalne aktówki, w czasie wolnym – "listonoszki" wykonane z połączenia skóry i płótna.

W mieście

Skóra łączona jest z materiałami tekstylnymi przez co torby zyskują sportowy, casualowy wizerunek. Duże, miejskie torby charakteryzują się płynnymi liniami cięć oraz stylowymi ornamentami. Dominuje biel, pastele i czerń.W nadmorskim kurorcie

Pojemne torby na ramię z dużą ilością sportowych elementów w jasnych kolorach - bieli, beżu i błękitu, granatu, czerwieni. Pasiaste desenie i plecione rączki z lin lub sznurków są wyznacznikiem marynistycznego wizerunku. Dekoracją są subtelne hafty i stebnówki.


W egzotycznej podróży

Zdecydowane, ciepłe kolory kojarzące się z Afryką - brąz, żółty, pomarańcz, fuksja plus etniczne desenie i wykonane ręcznie dekoracje. Preferowane są torebki z krótkimi raczkami z naturalnie wykończonej skóry, torebki-portmonetki z drewna i plecione koszyki.

Komentarze (1)

P. z ekipy Olshtyn (2007-05-08 20:40:37)
:)
W sumie ja tam się na torebkach nie znam :) Ale przesyłam pozdrowienia dla całej ekipi serwisu a szczególnie dla Przemiłej Pani Od Callana :) Pozdrawiam !!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar