2006-11-20

PLOTKI

KEVIN COSTNER ŚPIEWA

Niezwykle zdolny i lubiany aktor, wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród, zdobywca oskarów, nagrody MTV oraz Złotego Globa triumfalnie powróci na ekrany naszych kin już w grudniu. Do historii kina przeszły jego kreacje w tak ważnych produkcjach, jak "Tańczący z wilkami", "JFK" czy "Doskonały świat" . Nie stroni także od ról w filmach komercyjnych, jak "Bodyguard" czy "Robin Hood: Książę złodziei".


1 grudnia Kevin Costner wraca na ekrany w wielkim stylu w najnowszym filmie reżysera "Ściganego", Andrew Davisa - "Patrol". Pięćdziesięciojednoletni Costner w "Patrolu" pokazał, że stać go na wiele poświęceń. Gra doświadczonego ratownika Straży Przybrzeżnej. Podczas treningów nie odpuszczał sobie nawet na moment.


Wiecznie młody Kevin Costner nie boi się żadnych wyzwań i z niczego nie rezygnuje. Za namową swojej żony powraca do swojej wielkiej pasji jaką jest muzyka. Uwielbia występować gdyż dzięki temu może dać fanom coś więcej od siebie niż tylko podpis na koszulce czy zdjęciu. Muzykę kocha od lat, ale przez jakiś czas nie grał. Po otrzymaniu zaproszenia do współpracy Costner gra i śpiewa w swoim zespole. Członkom grupy udało się namówić gwiazdora do wyjścia z "garażu" i teraz coraz częściej występują przed publicznością. W planach mają nawet niewielką trasę koncertową po Stanach!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar