Super szpieg James Bond został wybrany najlepszym Hollywoodzkim bohaterem tym samym pokonując takich niezwyciężonych jak Indiana Jones, Superman i Harry Potter.

W amerykańskim magazynie Entertainment Weekly Bond grany przez takich wielkich aktorów jak: Sean Connery, Roger Moore, Pierce Brosnan i Daniel Craig znalazł się na pierwszym miejscu listy największych bohaterów, zrzucając na drugie miejsce sławnego na całym świecie Indiana Jones.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się również: grająca niezwykle odważną Ellen Ripley - Sigourney Weaver w filmie "Obcy", Robin Hood, SpiderMan oraz oczywiście John McClane grany przez Bruca Willisa w "Szklanej Pułapce".

Dla Harrisona Forda jest to nielada osiągnięcie, gdyż tylko on znalazł się dwukrotnie na tej liście jako Indiana Jones, jak również jako bohater Han Solo z filmu "Gwiezdne wojny".

Zła czarownica z "Czarownika z Oz" pobiła takie postacie jak Darth Vader, czy Hannibal Lecter, którzy są najbardziej przerażającymi czarnymi charakterami w filmie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar