2009-03-25

PLOTKI

Sandra Bullock boi się, że już za późno na dziecko

Sandra Bullock ma za sobą wiele nieudanych związków, a dopiero teraz gdy związała się z kimś na serio zapragnęło dziecka, ale... W 2005 roku aktorka wzięła ślub z prezenterem telewizyjnym Jesse Jamesem. Wychowuje trojkę jego dzieci z poprzedniego związku. To właśnie opieka nad nimi zmieniła jej podejście do macierzyństwa. Ale on nie chce już kolejnych dzieci!

Kompletnie stłumiłam w sobie instynkt macierzyński – wyznała dziennikarzom Sandra. Przy nim zrozumiałam, że pragnę zostać matką. Boję się jednak, że jest już za późno. Regularnie widuję się z moim ginekologiem, który odradza mi ciążę w tym wieku. Gwiazda za późno zdecydowała się na ciążę i lekarze uznali, że dla własnego bezpieczeństwa nie powinna tego robić. Nie poskutkowały liczne terapie hormonalne i leczenie metodami naturalnymi. To nie oznacza jednak, że zamierzają poprzestać na trójce. Amerykańskie plotki donoszą, że para już złożyła papiery adopcyjne...ale własne dziecko to coś innego, szkoda, że nikomu nie przekaże w genach talentu aktorskiego!

Komentarze (1)

Gośka (2009-03-26 10:56:51)
hmm
na ciąża będzie niebezpieczna, ale jak ona bedzie 54 lata to dziecko 10 latek czyli babcia z dzieckiem...za późno, nie wychowała by dobrze dziecka:(
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar