2009-03-25

PLOTKI

Madonna nie adoptuje dziecka

Plotki donoszą, że nieustabilizowane życie Madonny uniemożliwi jej adopcję kolejnego dziecka. 50-letnia gwiazda chciała przyjąć do swojego domu 3-letnią dziewczynkę z Malawi, jednak rząd Afryki skrytykował Madonnę za jej życie prywatne i rozwód z Guyem Ritchie.

Jeden z reprezentantów ministerstwa na rzecz opieki nad kobietami i dziećmi powiedział: "Nasza polityka wcale nie polega na tym, że zachęcamy dzieci do wysyłania do rozbitych rodzin, a prawda jest taka, że związki Madonny mogą mieć negatywny wpływ na adopcję Mercy." Władze nie popierają romansów Madonny z żonatym baseballistą "A-Rodem" oraz o wiele od niej młodszym 22-letnim Jesusem Luz."Wiadomość, że Madonna spotyka się z żonatym mężczyzną czy mężczyzną o wiele od siebie młodszym sprawia, że możemy kwestionować jej zasady moralne" – mówi jeden z reprezentantów rządu. "Nie patrzymy tylko na względy finansowe, ale przede wszystkim zasady moralne dzięki, którym adopcja będzie dobrym rozwiązaniem."

Madonna przyznaje, że adopcja w Malawi to będzie ciężkie przeżycie, gdyż tam robią problemy. Według ludzi Malawi dziecko, które pochodzi z Malawi powinno mieć rodzeństwo z tego samego kraju. "Brałam pod uwagę adopcję dziecka z Malawi, ale zrobię to jedynie wtedy, gdy będę miała poparcie ludzi tego kraju, jak również rządu".

Chyba tym razem nie będzie tak łatwo i nie wiadomo, czy to wszystko w ogóle się uda.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar