2009-03-25

Oczy

Serum Botoceutical - szwajcarska jakość działania

Cera z wiekiem traci swoją elastyczność, a mięśnie słabną. W ten sposób wokół oczu może pojawić się luźna skóra, która marszczy się na powiekach i opada. Tłuszcz, który gromadzi się w oczodołach, z czasem przesuwa się i wypełnia worki wokół powiek. Problem opadniętych, nabrzmiałych powiek jest zwykle rozwiązywany blefaroplastyką - ingerencją chirurgiczną, w czasie której powieka zostaje otwarta w części wewnętrznej lub zewnętrznej, aby odessać tłuszcz oraz usunąć nadmierne ilości skóry. Blefaroplastyka jest najczęściej spotykanym zabiegiem chirurgii estetycznej, którą przeprowadzają chirurdzy plastyczni w Ameryce. Inną przyczyną powstawania obrzęków jest gromadzenie się wody w tkankach. Płyn może się gromadzić z różnych powodów, najczęściej jest to złe krążenie krwi i podwyższona przepuszczalność naczyń włoskowatych.

Szwajcarska firma Herb-Pharma AG wprowadziła na rynek Botoceutical – serum na obrzęki i worki pod oczami. To alternatywa dla osób, które chcą uniknąć operacyjnego usuwania worków pod oczami. Zawiera ono specjalny składnik - Eyeseryl, który działa ściągająco na worki pod oczami, skutecznie redukuje obrzęki wokół nich. W sposób wyraźny i nieinwazyjny, bez konieczności operacji poprawia stan i wygląd skóry wokół oczu. Badania wykazały, że dzięki zastosowaniu terapeptydu Botoceutical działa ściągająco na worki pod oczami, przyczyniając się do znacznej poprawy w wyglądzie podpuchniętych obwódek oczu. Preparat wygładza także skórę i usuwa obrzęki oraz nawilża i zwiększa elastyczność skóry. Serum jest kosmeceutykiem, czyli najwyższej klasy kosmetykiem wykorzystującym zdobycze farmaceutyki.Produkt sprawdza się tak samo dobrze u kobiet, jak i mężczyzn.

Botoceutical – serum na obrzęki i worki pod oczami jest dostępne bez recepty w aptekach. Jedno opakowanie zawiera 10 mililitrów serum i kosztuje około 79 złotych.

Jak stosować serum Botoceutical:

Dokładnie oczyścić i osuszyć twarz. Odkręcić zakrętkę, powoli nacisnąć tłoczek na pokrywce i powoli go zwolnić nabierając do pipety konieczną ilość serum. Uwaga – w przypadku szybkiego naciśnięcia tłoczka może dojść do zassania pęcherzyków powietrza, co utrudniłoby dalszą pracę!
Dzięki delikatnemu naciśnięciu tłoczka dawkujemy wymaganą ilość serum. Botoceutical serum na obrzęki i worki pod oczami nakładamy na palec wskazujący, którym preparat będziemy nanosić.
Delikatnie nanosić Botoceutical serum pod oczy lub wokół nich w kierunku od wewnętrznego kącika oka. Po naniesieniu należy poczekać ok. 10 minut i dopiero potem użyć swoich normalnych kosmetyków. Dla osiągnięcia optymalnego efektu należy nanosić Botoceutical serum na obrzęki i worki pod oczami dwa razy dziennie (rano i wieczorem), przez okres 60 dni. Rozluźniające działanie Botoceuticalu serum na obrzęki i worki pod oczami jest stopniowe, kumulacyjnie i odwracalne.UWAGA:
Produkt jest bardzo dobrze tolerowany i stosowany do wszystkich typów cery. Mimo to, z powodu jego wysokiej skuteczności, zaleca się Botoceutical serum na obrzęki i worki pod oczami wypróbować na niewielkim kawałku skóry. Reakcję skóry przetestujemy nanosząc Botoceutical serum przeciw workom pod oczami na małą część pielęgnowanej okolicy. Przed kompletnym zastosowaniem odczekamy 24 godziny. W przypadku jakichkolwiek podrażnień należy zaprzestać używania preparatu. Zapobiegać zetknięciu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, to wypłukać je wodą i delikatnie osuszyć. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w temperaturze do 30°C.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar