2009-03-19

FITNESS

Adidas Women wiosna/lato 2009

Kolekcja adidas Women SS09 to połączenie komfortu nowoczesnych materiałów i unikalnych krojów z modnym wzornictwem i żywymi wiosennymi kolorami.

Na kolekcję Women SS09 składają się 4 linie dostosowane do różnych potrzeb:

adilibria to linia z najwyższej półki, skierowana do najbardziej wymagających kobiet. Najnowsze wzory z tej linii cechuje najwyższa funkcjonalność, która sprawdzi się z każdych warunkach. Ubrania wykonano z bardzo wysokiej jakości miękkich i lekkich tkanin syntetycznych, w których zastosowano unikalne rozwiązania marki adidas, takie jak ClimaLite® - tkanina wchłaniająca pot z powierzchni skóry i odprowadzająca go do zewnętrznej warstwy, aby szybciej wyparował. Stonowane kolory i luźny krój ubrań są inspirowane jogą. Sprawdzą się one zarówno w terenie (adilibria Gym Tracktop, adilibria Gym Kick Pant) jak i sali gimnastycznej podczas jogi czy aerobiku (adilibria Yoga Tank, adilibria Slim Pant).

Linia Yatra charakteryzuje się lekko dopasowanym krojem ubrań, które jednocześnie zapewniają swobodę ruchów. Ubrania z linii Yatra zostały stworzone z nieco grubszych i bardzo miękkich tkanin o nasyconych kolorach idealnych do uprawiania pilates i jogi. Doskonale sprawdzą się podczas wiosennych ćwiczeń na świeżym powietrzu. W ciągu dnia najlepsza okaże się dopasowana i nie krępująca ruchów koszulka Yatra Studio Tank w komplecie z długimi (Yatra Studio Knit Pant) lub krótszymi (Yatra Studio ¾ Pant) spodniami. Na chłodniejsze wieczory warto zaopatrzyć się w ciepłą bluzę Yatra Studio Tracktop, którą można schować w pojemnej torbie Yatra Shoulder Bag.

Linia Clima 365 przeznaczona jest dla młodych kobiet, które poszukują strojów do bardzo intensywnego treningu. W serii Clima 365 zastosowano jedną z wiodących technologii marki adidas, ClimaCool®, zapewniającą makro- i mikrowentylację w miejscach narażonych na przegrzanie. Dzięki temu ubrania i obuwie z linii Clima 365 zapewnią ciału odpowiednią wentylację i wilgotność. Ubrania linii Clima 365 zostały zaprojektowane w jaskrawych, pobudzających kolorach, idealnych do intensywnego treningu na siłowni. Doskonale sprawdzi się koszulka Clima Gym IM Vest oraz spodenki Clima Gym IM Pant.

Dla najmłodszych kobiet powstała linia Gymstar. Te uniwersalne ubrania do ćwiczeń charakteryzują się najbardziej szczupłymi krojami i wyrazistą kolorystyką. Sprawdzą się zarówno w ćwiczeniach aerobowych, jak i na siłowni.

Ubrania z kolekcji adidas Women będą promowane przez ambasadorkę marki adidas w Polsce - Annę Barańską. Siatkarka dołączyła do elitarnego grona sportowców zaangażowanych w promocję marki w lipcu 2008 i jest polską twarzą nowej kampanii Me, Myself.

Me, Myself to międzynarodowa kampania promująca filozofię ćwiczeń. Koncept prezentuje serię portretów sportsmenek z całego świata, które opowiadają o znaczeniu ćwiczeń w ich codziennym treningu. Oprócz Anny Barańskiej, twarzami kampanii są m. in. Ana Ivanović i Irida Salazar.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar