2009-03-16

Warto odwiedzić...

Ostatnia szansa dla narciarzy

Planując narty w marcu warto zwrócić uwagę na oferty Free Ski, tzn. oferty zawierające w cenie bezpłatny ski pass, co w obecnej sytuacji na rynku walutowym wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Możemy zaoszczędzić do 200 euro od osoby, czyli ponad 1000zł. Takie właśnie oferty z reguły proponowane są przez organizatorów właśnie na koniec sezonu.

„Obecny kurs Euro sprawił, że wyjazdy do ulubionych wśród polskich amatorów narciarstwa włoskich Dolomitów, czy Austriackich Alp stały się w tym roku nieco droższe. Ceny 6-dniowych karnetów narciarskich, kształtujące się w zależności od regionu od 160 do 210 € stanowią znaczny udział w budżecie wyjazdu . W obecnej sytuacji warto skorzystać z tzw. ofert Free Ski, zawierających w cenie 6-dniowy ski pass ”- mówi Anna Zielińska z fly.pl.

Free ski w Austrii
Warunki na stokach w wielu większych ośrodkach narciarskich są bardzo dobre, dzięki nim nie brakuje miłośników zimowego szaleństwa w ośrodkach takich jak Arlberg, Hochzillertal, Ischgl, Kitzbühel, Silvretta Nova, SkiWelt Wilder Kaiser, Sillian oraz w Zillertal Arena.

„Poszukującym narciarskich okazji na Fly.pl szczególnie polecamy np. ofertę Family Ski Paradise St. Martin/Lofer. Miejscowość Lofer położona jest w Dolinie Saalachtal w Austrii, oferuje ok. 45 km dobrze przygotowanych tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Oferta zawiera 7 noclegów w Pensjonacie 2* z 2 posiłkami dziennie, 6 dniowym karnetem oraz ubezpieczeniem. Cena tej oferty w terminach 14-21.03 lub 21-28.03.2009 to 1325 zł/os.” - uzupełnia Anna Zielińska.

Free Ski we Włoszech
Dla miłośników słonecznych Włoch proponujemy skorzystanie z oferty Free ski organizowanej przez region Adamello - Brenta. To tu znajduje się słynna dolina Val di Sole oraz Val Rendena i Madonna di Campiglio. W terminie 28.03 – 05.04.2009, duża część hoteli i pensjonatów w cenie noclegów ma również 6-dniowy karnet SuperSkirama Adamello-Brenta, pozwalającym na korzystanie ze 150 wyciągów i na 380 km tras narciarskich w ośrodkach: Folgarida/Marilleva - Madonna di Campiglio - Pinzollo oraz w mniejszych miejscowościach: Pagannella, Folgaria Lavarone, Passo Tonale, Monte Bondone i Peio.

„Polecam szczególnie oferty Free Ski w Rezydencji Cogolo 3*, apartament 4-osobowy, 7 noclegów, bez wyżywienia z ubezpieczeniem w cenie 970 zł/os lub Hotel Cevedale 3* na 7 dni z 2-oma posiłki wraz z ubezpieczeniem w cenie 1695 zł/os” – uzupełnia Anna Zielińska.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar