2009-03-06

Włosy

Sebiprox - piękne i zdrowe włosy

Jak powszechnie wiadomo, łupież to nieprzyjemna choroba skóry głowy. Kto raz miał z nim do czynienia wie, jak trudno się go pozbyć. Wygląda nieestetycznie, nie leczony lub leczony nieprawidłowo może przerodzić się w łojotokowe zapalenie skóry, przyczynić się do znaczącego osłabienia włosów.

Przyczyny pojawiania się łupieżu zarówno u kobiet jak i mężczyzn są bardzo zróżnicowane. Od częstego używania kosmetyków, farb, odżywek, złej diety po stres czy też problemy o podłożu hormonalnym lub skłonności genetyczne. Jest jednak pewien czynnik, który niezależnie od innych, zawsze towarzyszy powstawaniu łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Jest to grzyb drożdżopodobny z rodzaju Malassezia (inaczej: Pityrosporum).

Statystycznie to mężczyźni mają największy problem z łupieżem. Często jednak go bagatelizują lub krępują się poprosić o skuteczną pomoc.

Obecnie na rynku dostępne są różne szampony przeciwłupieżowe mniej lub bardziej skuteczne. Większość z szamponów dostępnych w aptekach, oparta jest na tej samej, od dawna stosowanej substancji przeciwgrzybiczej - ketokonazolu. Obecnie wiele osób zadaje sobie jednak pytanie: czy wieloletnie stosowanie preparatu zawierającego ciągle tą samą substancję może być skuteczne?

Jeżeli masz dosyć ciągle nawracających problemów związanych z łupieżem – zapytaj farmaceutę o Sebiprox – innowacyjny szampon nowej generacji. Szampon ten nie tylko skutecznie pozwala uwolnić się od problemu łupieżu, lecz dodatkowo codziennie pielęgnuje włosy i skórę głowy. Sebiprox nosi znamiona produktu hipoalergicznego - nie posiada barwników.

Firma Stiefel, mająca 160-letnie doświadczenie w dermatologii i tworząca w tej dziedzinie zupełnie nową jakość, oferuje nam w walce z łupieżem szampon przeciwłupieżowy nowej generacji posiadający jednocześnie doskonałe walory kosmetyczne – SEBIPROX. To jedyny, dostępny bez recepty szampon przeciwłupieżowy w Polsce, zawierający cyklopiroksolaminę (CPO) – substancję przeciwgrzybiczą nowej generacji.

Szampon przeciwłupieżowy SEBIPROX to doskonałe połączenie cyklopiroksolaminy (CPO 1%), substancji skutecznie likwidującej przyczyny i objawy łupieżu oraz precyzyjnie dobranej kompozycji substancji myjących, odżywczych, pielęgnacyjnych, a także regulujących pH. Ten innowacyjny skład to gwarancja najwyższej skuteczności.

Sebiprox to także skuteczna ochrona przed częstymi nawrotami łupieżu. Należy więc pamiętać o systematycznej profilaktyce.Sugerowana cena detaliczna butelka 60 ml. – 26,15 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar