Główna bohaterka tej historii to Hania, poukładana życiowo, początkująca dziennikarka, która odkrywa nagle, że z tańcem łączy ją znacznie więcej, niż mogłoby się jej początkowo wydawać. Na swojej drodze spotyka fanatyka street dance, Wojtka, marzącego o karierze na Broadway’u. To właśnie dzięki niemu dziewczyna zaczyna rozumieć, że dążąc do stabilizacji może przeoczyć coś bardzo ważnego.

W porywającym tańcu wychodzą na jaw wszystkie tajemnice, długo skrywane tęsknoty, może nawet narodzić się miłość…Muzyka, rytm, taniec, pasja i eksplozja energii na dużym ekranie. W rolach głównych: Iza Miko i Mateusz Damięcki.

W filmie występują również: Katarzyna Figura, Katarzyna Herman, Wojciech Mecwaldowski, Krzysztof Globisz, Rafał Królikowski. Profesjonalnych aktorów wspierają najwybitniejsi polscy tancerze, a wśród nich m.in. ulubieńcy widzów „ You Can Dance” - Ania Bosak i Rafał „Roofi” Kamiński.

Reżyserem filmu jest Amerykanin Bruce Parramore, zdjęcia zrealizował Bartosz Prokopowicz, a autorem układów tanecznych jest znany choreograf Jarosław Staniek.

„Kochaj i tańcz” to film, w którym na granicy rytmu i tańca rodzi się miłość, a pierwszy postawiony przez bohaterów na parkiecie krok, pociąga za sobą lawinę nieprzewidzianych i komediowych zdarzeń.

Zwiastun filmu "Kochaj i tańcz":Jeśli masz ochotę opublikować na łamach portalu udziewczyn.pl swoją recezję filmu "Kochaj i tańcz" lub innego pisz na e-mail: Recenzja Twojego filmu

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz kilka klatek z filmu i do zobaczenia w kinie!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar