2009-02-25

PLOTKI

Alanis Morissette na złamane serce

Najlepszy sposób na złamane serce? Czekolada plus muzyka Alanis Morissette. To jest lekarstwo na ból i cierpienie po nieudanym związku. Aktorka Jennifer Love Hewitt, która w zeszłym miesiącu rozstała się ze swoim partnerem aktorem Rossem McCall, słucha kanadyjskiej piosenkarki i je czekoladę by zapomnieć o swojej miłości. Gdy Jennifer zostaje zapytana, co robi, by uleczyć swoje serce odpowiada: „To się dzieje z dnia na dzień, pomaga czas i oczywiście czekolada. Alanis też pomaga. Każdy ma swój własny sposób na rozstania. Ja staram się wierzyć, że niektóre osoby są po prostu nie dla nas i że jest ktoś, kto na ciebie czeka.”

Aktorka wyznaje również bardzo zdrową zasadę, gdyż nie chce być przyjaciółmi ze swoim byłym. „Czasem jest lepiej, gdy nie zostaje się przyjaciółmi po zerwaniu”

W sobotę 21 lutego aktorka skończyła 30 lat. Z tej okazji mama zabrała ją na śniadanie u Tiffaniego. Aktorka była bardzo zadowolona. Potem impreza przeniosła się do hotelu Montage Hotel, gdzie Jennifer świętowała razem z rodziną i swoimi przyjaciółmi.

Na złamane serce jest kilka sposobów. Niektórzy chcą zapomnieć rzucając się w inny, bardziej przelotny związek, inni rzucają się na czekoladę lub używki, niektórzy rzucają dotychczasowe życie zaczynając wszystko od nowa, a niektórzy szukając ukojenia również w muzyce.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar