2009-02-23

Buty

Nowa kolekcja Geometry firmy Bata

GEOMETRY to inspirowana stylem lat 60-tych kolekcja butów i dodatków firmy Bata. Kolekcja koncentruje w sobie elegancję i wygodę oraz wyraźne kolorystyczne akcenty, więc każda wielbicielka butów znajdzie coś dla siebie. A w kolekcji znajdziemy baleriny, buty na koturnie, pantofle na słupkach oraz tenisówki.

W roli głównej supermodna biel połączona z miodowym żółtym, krwisto – czerwonym, granatowym i ciemnozielonym. I to właśnie mix tych kolorów przywraca nam wspomnienie letniego ponadczasowego stylu marynarskiego, ale w nico innej odsłonie. Elementem ozdobnym wielu modeli butów są pomysłowe klamry, rzepy, marszczenia, wstawki z lakierowanej i perforowanej skóry.

Linia GEOMETRY to nie tylko buty. Znajdziemy w niej również torebki w klasycznych kształtach. Motyw marynarski dominujący w przypadku butów ma swoją ciągłość również w stylistyce torebek.

Na pierwszy rzut oka dostrzegamy głównie paski poziome i pionowe, ale są również koła i prostokąty oraz zupełnie gładkie modele. Kolorystyka bardzo lekka i wiosenna, doskonale nadająca się do zestawiania ją z wyraźnymi, kontrastującymi ubraniami.

Dopełnieniem linii GEOMETRY są krótkie kurtki oraz okulary przeciwsłoneczne z stylowymi, wyraźnymi oprawkami.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar