2009-02-21

PLOTKI

Cierpienie Pussycat Dolls

Dziewczęta z Pussycat Dolls muszą wszystko poświęcać, by być w idealnej formie. Piosenkarka Kimberly Wyatt ujawnia, że jest zmuszona, by rezygnować z ulubionego jedzenia i musi trenować kilka godzin dziennie, by utrzymać swoją idealną figurę.

"Nasze występy są bardzo wymagające dla naszych ciał, poświęcamy wszystko, by dobrze wypaść. Musimy wyjątkowo o siebie dbać i robimy to, tak dobrze jak tylko nas na to stać, jak tylko potrafimy."

Kostiumy dziewcząt również przynoszą cierpienie, gdyż są tak bardzo obcisłe, że po prostu sprawiają ból i Pussycat Dolls mają problem z oddychaniem. „Gdy się ma na sobie lateks to po prostu nie może być wygodnie, ale naszym zadaniem jest dać niezapomniane show. Ważne, że kostiumy zachwycają naszą publiczność, to się tylko liczy. A najgorzej występuje się w gorsetach, gdyż w tej części garderoby nie można zupełnie oddychać.”

Dziewczyny z Pussycat Dolls bardzo muszą się poświęcać, ale przy odnoszeniu takiego sukcesu, nie jedna z nas zacisnęłaby zęby, by osiągnąć i mieć to, co one mają.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar