2009-02-13

PLOTKI

Chris Brown bił Rihannę od początku

Wszyscy fani piosenkarki Rihanny dobrze wiedzą, że została ona pobita przez swojego chłopaka, ale co chwilę dowiadujemy się o kolejnych, bardzo zaskakujących faktach.

Chris Brown wyszedł oczywiście za kaucją - 50 tys. dolarów. Jednak nie to jest szokujące. Teraz przyjaciele Rihanny przyznają, że już w grudniu widzieli na jej szyi siniaki i wtedy właśnie pomyśleli, że w jej związku musi być jakaś przemoc. Pytali, czy wszystko jest OK., a jedyna odpowiedź jaką mogli usłyszeć, to to, że znowu się pokłócili lub rozstali. Nikt dalej nie drążył sprawy.

Jeszcze ciekawszy jest fakt, że Rihanna właśnie pracowała nad piosenką, która opowiada o zabiciu niewiernego chłopaka i właśnie wtedy została zaatakowana przez swojego chłopaka. 20-letnia gwiazda podobno stworzyła duet z Akonem "Emergency Room", a w piosence fantazjuje o dokonaniu zemsty na niewiernym chłopaku, umieszczeniu go w szpitalu i odłączeniu od kroplówki. Rihanna śpiewa: „Mam zamiar zostawić cię ze złamanym sercem leżącym na podłodze. Będziesz na ostrym dyżurze, a ja będę stała przy twoim łóżku i sytuacja jest bardzo kusząca. Ty próbujesz wezwać pielęgniarkę, ale nikt nie może ci pomóc. Próbowałeś żyć beze mnie, pokaż jak to zrobisz. Gdzie jest twoje bicie serca? Cienka linia na ekranie.”

Podobno Chris nie tylko bił Rihannę, ale w ten felerny wieczór również ją dusił. Cała kłótnia podobno została wywołana przez jakieś smsy, które zobaczyła Rihanna. Zdenerwowała się na niego, więc młody piosenkarz odpłacił się jej, pokazując na co go stać. Rihanna udając się na policję z ledwością otworzyła oczy, tak miała je zapuchnięte. Bardzo prawdopodobne, że piosenkarka będzie musiała się poddać operacji plastycznej.

To nie jest pierwszy incydent z przemocą w życiu Chrisa Browna. Policja już nie raz go odwiedziła, po tym jak rzucał talerzami we własną matkę.

Wybór Rihanny chyba nie był zbyt dobry. Problemy były od początku, ale piosenkarka chyba jest jedną z tych kobiet, które tkwią w czymś zupełnie bez sensu, a przecież szkoda czasu, życia i przede wszystkim zdrowia. Oprawcy powinni być w więzieniu, a nie z takimi pięknościami jak Rihanna u boku.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar