2009-02-12

PLOTKI

Fani Rihanny będą protestować

Piątek 13 będzie bardzo ciężkim dniem dla gwiazdy R&B Chrisa Browna. Rozwścieczeni fani Rihanny mają zamiar zorganizować protest w Nowym Jorku, gdzie plakaty z wizerunkiem Browna, jak również jego płyty zostaną zniszczone w drobny maczek.

Tysiące wiernych fanów piosenkarki ma wziąć udział w przed walentynkowym proteście zorganizowanym przez stację radiową WBLI oraz przez zranionych członków oficjalnego fanklubu Rihanny. Wszyscy uwielbiający Rihannę są wściekli na to, że Chris podniósł na nią rękę podczas kłótni w wyniku, której piosenkarka musiała udać się do lekarza z siniakami na buzi. Z tego powodu piosenkarka musiała zrezygnować z pojawienia się na rozdaniu nagród Grammy w sobotę.

Kierowniczka WBLI ma nadzieję, że po tym proteście przeciwko Brownowi 13 luty, dzień przed Walentynkami, stanie się dniem, w którym to osoby znajdujące się w toksycznych związkach będą je kończyć i zaczynać nowe życie. "Walentynki powinny być dniem miłości, więc 13 luty jest idealną datą na ustanowienie dnia zemsty, w którym wszystkie osoby znajdujące się w związkach, gdzie jedna osoba uczyniła z miłości koszmar, mogą się odegrać i zakończyć niefortunną znajomość."

Protest w Nowym Jorku rozpocznie się w piątek rano przed budynkiem stacji radiowej WBLI w West Babylon w Nowym Jorku.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar