2009-02-11

PLOTKI

Rihanna mocno pobita

Pojawiły się nowe szczegóły po kłótni Chrisa Browna i Rihanny, po której Chris został oskarżony o pobicie. Na stronie internetowej people.com możemy przeczytać: "Chris tłukł ja bez opamiętania. Podbite oko, krew, siniaki… Rihanna musiała znaleźć się u lekarza po tym zdarzeniu."

Policja potwierdza, że piosenkarka rzeczywiście miała podbite oko, jak również spuchniętą, rozciętą wargę i dwa czerwone ślady pobicia na czole. Osoba, która opisywała całe zdarzenie policji powiedziała: "Wyglądała strasznie. Oczy spuszczone, widać było, że odczuwa okropny ból."

20-letnia piękność z Barbados znajduje się podobno w bezpiecznym miejscu i współpracuje z detektywami z policji w Los Angeles. Jednak cała sprawa stanie pod znakiem zapytania, jeżeli Rihanna zdecyduje się na wycofanie zarzutów. "Adwokaci wycofali się, gdy zobaczyli, że piosenkarka próbuje jakoś rozwiązać tę sprawę ze swoim chłopakiem." Jednak przyjaciel Rihanny mówi, że będzie mu bardzo przykro, jeżeli ona wróci do swojego chłopaka.

W międzyczasie obie gwiazdy odwołały swoje wystąpienia, Chris nie zagra w meczu All-Star Game w Phoenix, a Rihanna nie zaśpiewa na koncercie w Malezji.

Wiadomość o postępku Chrisa strasznie wszystkich zaskoczyła, gdyż wszyscy jego znajomi zawsze uważali go za bardzo spokojnego i dobrego chłopaka. Nauczyciel Chrisa z liceum mówi, że nigdy nie zauważył żeby Chris przejawiał jakieś skłonności do pakowania się w bójki lub je sam wywoływał. Podobno zawsze łatwo można się było z nim dogadać, nie był konfliktową osobą. Osoby, które znają Browna wprost nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Jeszcze bardziej szokująca wiadomością jest to, że jego matka była bita przez jego ojczyma. "Sprawiał, że cały czas czułem strach. Nienawidzę go do dnia dzisiejszego" – mówi Chris Brown.

Z pewnością wydarzenia z dzieciństwa odzywają się właśnie teraz, gdyż wpływ jest długotrwały. Przyjaciele Browna nie wierzą w to, co się stało, ale dowody widoczne na twarzy Rihanny mówią same za siebie. Rihanna pewnie wybaczy swojemu skruszonemu chłopakowi, a my już dziś możemy czekać na kolejne doniesienia o pobiciu, jeżeli tych dwoje młodych do siebie wróci.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar