2009-02-10

PLOTKI

Rihanna pobita

Jak to było powiedziane w wiadomościach, kiedyś gwiazdy robiły awantury po koncertach, demolowały pokoje, wyrzucały telewizory przez okna , a teraz okazuje się, że gwiazdy zaczynają się awanturować już przed wielka imprezą. Tak też było z Chrisem Brownem i Rihanna. W piątek na przyjęciu przed rozdaniem nagród Grammy Rihanna i jej chłopak dali piękne przedstawienie wykrzykując na siebie różne obraźliwe rzeczy. Ale żeby tego było mało, to co miało nastąpić potem było jeszcze gorsze.

Naoczny świadek całego zdarzenia powiedział magazynowi Life & Style, że Rihanna i jej chłopak zostali przyłapani na tym jak się kłócą 24 godziny przed tym, jak w sobotę piosenkarka została naprawdę pobita przez swojego ukochanego.

Jeden z gości mówi: „Widziałem Chrisa Browna i Rihanne jak się kłócą na przyjęciu w Verizon w piątkową noc. Byli w pokoju i krzyczeli na siebie, przeklinali się w najgorszy możliwy sposób. Wykrzykiwali okropne rzeczy sobie wzajemnie w twarz, to było przerażające. Para była otoczona przez tych wszystkich kierowników, którzy to całkowicie ignorowali, tak jakby widzieli podobne rzeczy codziennie. To było szokujące.”

W zeszły wtorek para podobno wyglądała na bardzo szczęśliwą. Rihanna była zapatrzona w swojego chłopaka i śmiała się z każdego jego żartu.

Brown został oskarżony o pobicie, do którego doszło po piątkowej kłótni, pobił ją w sobotę rano.

Jeszcze niedawno plotki mówiły o obsesyjnej zazdrości Rihanny, ale jak widać to nie piosenkarka ma problem. Ciekawe co się z nimi stanie dalej. Oby młoda piękność nie popełniła błędów takich jak Whitney Houston.

Komentarze (3)

Była fanka Chrisa (2009-02-21 19:13:39)
To prawda
Rihanna na serio została pobita, szkoda mi jej bo to super dziewczyna i piosenkarka. A Chris to dupek i tyle! ! ! Jak można tak skrzywdzić kobietę?!
G. (2009-02-10 10:08:21)
tvp1
nie wiedzilam ze publiczna telewizja zyje plotkami, myslalam, ze plotki sa tylko dla tabliidow, a tu taka nowosc
tak dalej daj se lac morde (2009-02-10 10:07:15)
brawa
nastepna idiotka
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar