2009-02-07

PLOTKI

Rihanna ma obsesję

Rihanna ma obsesję na punkcie swojego chłopaka Chrisa Browna. Piosenkarka zaczęła się z nim spotykać w 2007 r. i podobno od tamtej pory nie spuszcza go z oczu. Podobno jest bardzo zakochana i nienawidzi być daleko od niego.

W amerykańskim magazynie OK! możemy przeczytać: "Ona musi mieć Chrisa obok siebie przed 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Chris towarzyszy jej w trakcie sesji zdjęciowych, a gdy na chwilę odejdzie i zniknie jej z oczu od razu pyta się, gdzie on sobie poszedł. Gdy chłopak nie jest przy niej, to od razu chce do niego co chwilę dzwonić, by sprawdzić co się dzieje. Rihanna za nim szaleje. Mówi o nim cały czas."

20-letnia piosenkarka jakiś czas temu wywołała burzę plotek, gdyż na jej palcu pojawił się diamentowy pierścionek. Od razu pojawiło się przypuszczenie, że piosenkarka zaręczyła się z 19-letnim Chrisem. Rihanna przyznaje, że gdy jest sama, jest jej strasznie trudno.

"Największym wyzwaniem dla mnie jest to, że jestem tak daleko od przyjaciół i rodziny, wszystkich tych, których kocham i do których jestem przyzwyczajona. Ciężko jest nagle wszystko rzucić i zostać z tym sama."

Plotki donoszą również, że podczas ostatnich koncertów Rihanna zabroniła gospodyni pięknego zespołu damskiego, by spotkała się z Chrisem za kulisami.

Młoda, piękna, a tak zaborcza. Dziewczyna się zakochała i to chyba na zabój, ciekawe jak długo to wytrzyma jej chłopak. Miłość, przy której traci się zmysły – raj czy przekleństwo?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar