2009-02-07

PLOTKI

Jessica Alba miała morderczy trening

Przed ciążą aktorka Jessica Alba wyglądała zabójczo. Piękna, zgrabna, smukła, po prostu zjawiskowa, a co się działo po urodzeniu dziecka? Wcale nie było tak różowo jak może się wydawać.

Jak większość gwiazd Hollywood Jessica szybko wróciła do formy po urodzeniu dziecka. Jednak to nie plotki, że powrót do formy wcale nie był taki prosty. Aktorka, której córka Honor przyszła na świat w lipcu postawiła sobie nie lada zadanie, gdyż chciała być w super formie do sesji zdjęciowej do kalendarza Campari, który miał być wydany w grudniu.

”Treningi było okropne. Jak dziś pamiętam, że się popłakałam. Od tamtego momentu wcale nie ćwiczę.” Ale oczywiście okazuje się, że pot i wylane łzy przyniosły bardzo dobry i widoczny efekt. Jednak to było troszkę za mało do tej sesji zdjęciowej, gdyż zdjęcia zostały poddane retuszowi, by jeszcze bardziej wyszczuplić aktorkę.

Jessica również przyznała, że skorzystała z pewnego triku. Po ciąży koleżanka doradziła jej, by wypróbowała gorset – pas, który ją wyszczupli.

Jessica Alba z całą świadomością mówi, że: „poród nie był tak bolesny jak treningi. Skórcze w czasie porodu mniej bolały. Jeżeli ktoś kiedykolwiek miał skurcz, to właśnie podczas porodu jest takie uczucie. Ale w momencie kiedy kładą dziecko na twojej klatce piersiowej, to wszystko mija. Nie ma bardziej cudownego uczucia, nic tego nie może zastąpić.

Obecnie aktorka zmaga się z tęsknotą, gdyż jest z dala od swojej ośmiomiesięcznej córeczki. „Pierwszy raz jestem z daleka od niej. To już 6 dni. To najgorsza rzecz jaka teraz może być. Dobrze, że jest skype to widzę ją dzięki kamerom, ale denerwuję się, gdy ona wyciąga rączki do ekranu, a mnie tam nie ma.”

Nie wszystkim gwiazdom łatwo jest wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Wymaga to okropnie dużego wysiłku, ale cel uświęca środki, jeżeli potem wygląda się jak super modelka, to ostry trening na prawdę popłaca.

Zdjęcie: www.dailymail.co.uk

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar