2009-02-03

PLOTKI

Seksowna Isla Fisher

Isla Fisher, która ma 15 miesięczną córeczkę Oliwkę czuje się szczęśliwsza i bardziej zadowolona ze swojego ciała niż przed urodzeniem dziecka.

"Teraz zdecydowanie czuje się bardziej seksowna odkąd mam Oliwkę. Fakt, cała figura została zrujnowana, ale dopiero teraz czuję się prawdziwą kobietą. Teraz jestem mamą. Kocham być mamą, po prostu to uwielbiam."

Isla ostatnio ujawniła, że czuje się dumna z tego, że straciła kilogramy, które przybrała podczas ciąży, jednak upiera się, że to dzięki dobrym genom, a nie godzinom treningu na siłowni.

"Producent filmu "Wyznania zakupoholiczki" wynajął trenera, by pomóc mi zgubić wagę, której nabrałam będąc w ciąży. Trener mówił, że powinnam być szczęśliwa i dziękować za dobre geny, które posiadam, gdyż mój stosunek do ćwiczeń fizycznych jest po prostu okropny. Kiedy mnie zbyt bolało to przestawałam ćwiczyć lub się bardzo szybko nudziłam. Wtedy popijałam sobie herbatkę i jadłam kawałek ciasta. A oczywiste jest to, że tego nie robi się w Hollywood."

Niektóre dziewczyny naprawdę mogą się pochwalić dobrymi genami, które sprawiają, że są szczupłe, inne muszą ciężko pracować na to, by wyglądać szczupło i mieć piękną figurę. Kto ma lepiej? To już kobiety muszą same ocenić.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar