2009-01-03

PLOTKI

Patrick Swayze umiera

O jego chorobie wie cały świat. Wieść o raku zasmuciła wszystkich fanów w różnych zakątkach świata. Pamiętany do dziś z roli w filmie "Dirty Dancing" Patrick Swayze przechodzi przez bardzo trudne życie. Lekarze podjęli decyzję, że przerwą leczenie i chemioterapię, gdyż nic więcej nie mogą dla niego zrobić, a choroby nie da się już zatrzymać.

Przyjaciel rodziny powiedział magazynowi the National Enquirer: "Lekarze już nic dla niego nie mogą zrobić. Jesteśmy po prostu zdruzgotani, a jedyny cel, który mamy teraz przed oczami, to zrobić wszystko, by ten ostatni okres życia Patricka był najprzyjemniejszy jak to się tylko da. Jego przypadek jest nieoperacyjny. Przerwano chemioterapię. Patrick nadal traci na wadze i jest strasznie szczupły. Bierze morfine, która razem z papierosami jakoś pozwala mu jeszcze w miarę funkcjonować, mimo ogromnego bólu."

Patrick jednak się do końca nie poddał. Nadal chce walczyć z chorobą i mówi o przyszłości i planach na przyszłość. Sam Patrick Swayze mówi: "5 lat to czysta fikcja, ale dwa lata życia wydają się prawdopodobne, jeżeli uwierzymy w statystyki. Jest jeszcze dużo rzeczy, które chcę zrobić, bardzo wiele. Chcę żyć tak długo, aż ktoś znajdzie lekarstwo na moją chorobę."

Jest to tak smutna wiadomość, że nie ma jej nawet jak skomentować. Oby Patrick walczył jak najdłużej i starczyło mu siły nie tylko na dwa lata.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar