2009-01-24

PLOTKI

Rihanna chce być aktorką

Bardzo młoda, ale już sławna na całym świecie piosenkarka Rihanna nie ma zamiaru zajmować się tylko śpiewaniem. Chce iść w ślady Beyonce Knowles, która z sukcesami zaistniała na wielkim ekranie. Rihanna chce zostać gwiazdą filmową.

Piosenkarka zapragnęła grać w filmach, od czasu, gdy pojawiła się w filmie "Bring It On: All or Nothing" mając malutka rolę, ale wykonaną profesjonalnie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Piękność z Barbados chce teraz być w centrum uwagi i dostać główną rolę na dużym ekranie.

Rihanna powiedziała również brytyjskiemu magazynowi OK!: "Chciałabym grać w filmach, to jest mój następny cel. Kocham, swoją muzykę, ale chcę się też zając aktorstwem i zacząć również mój własny interes." Rihanna wyjawiła też drobne plany na przyszłość. "Lubię ciuchy, kocham makijaże, więc może w przyszłości mogłabym się tym zająć."

To nie są plotki i Rihanna ma bardzo dobry plan, gdyż warto się rozwijać i powiększać własny majątek. Kreatywność i dążenie do celu na pewno przyniosą oczekiwane efekty.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar