2009-01-08

PLOTKI

Jennifer Garner i Ben Affleck

Aktorka Jennifer Garner znana między innymi z serialu "Agentka o 100 twarzach" urodziła swojemu mężowi córeczkę we wtorek 6 stycznia 2009 r.

"Jennifer Garner i Ben Affleck powitali na świecie nowego członka swojej rodziny. Jest to zdrowa córeczka." Do prasy nie podano żadnych innych informacji, wiadomo jedynie, że wszystko jest w porządku i mama z dzieckiem są zdrowe i mają się dobrze.

Ben i Jennifer mają już 3-letnią córeczkę - Violet. Po urodzeniu pierwszego dziecka Jennifer mówiła, że bardzo chciałaby powiększyć swoją rodzinę. "Oboje zastanawiamy się jak by to było, gdybyśmy mieli kolejne dziecko, ale odpukajmy w niemalowane. Moja praca jest idealna do tego, by być matką. Robię sobie przerwy, a potem bardzo intensywnie pracuję. Kiedy jest dużo pracy, to oczywiście nie jestem z tego zadowolona, ale nic się na to nie poradzi."

Jennifer również wspomina, że Ben jest cudownym ojcem. "Kiedy jest się młodą kobietą to ma się przed oczami taki jeden, idealny obrazek. Przystojny, kochający mężczyzna, który trzyma na ramionach i tuli nasze dziecko. Ja właśnie tak mam. Mój mąż taki jest. Violet go uwielbia, jest dla niej jak maskotka, a dla mnie nie ma nic lepszego. Uwielbiam patrzeć jak są razem, a jej malutkie dłonie dotykają twarzy Bena. Ben zawsze zachowuje spokój i oczywiście ma przywilej do dłuższego snu."

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar