2009-01-06

SPORT

Czwarte miejsce ozłocone

Fani sportu docenili osiągnięcia Marka Kolbowicza, Adama Korola, Konrada Wasielewskiego oraz Michała Jelińskiego plasując ich na czwartym miejscu. „Złotą” czwórkę wyprzedzili jedynie Tomasz Majewski, który uplasował się na trzecim miejscu, Leszek Blanik, zajmując drugą pozycję oraz Robert Kubica, którego widzowie uznali za najlepszego sportowca 2008 roku.

Czwarte miejsce jest niewątpliwym sukcesem wioślarzy. Potwierdziło ono, że zdobycie złotego medalu olimpijskiego w Pekinie było bardzo ważnym wydarzeniem w historii polskiego wioślarstwa. Polacy docenili wysiłek i pracę, jaką sportowcy włożyli w osiągnięcie tak dobrego wyniku, nagradzając ich ponad 79 tysiącami głosów.

W czasie gali Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski oraz Michał Jeliński prezentowali się olśniewająco, nie tylko ze względu na swoje wspaniałe osiągnięcia sportowe, ale również z powodu eleganckich smokingów, w które ubrała wioślarzy firma Bytom.

W tegorocznym plebiscycie sukces odniósł również trener „złotej” czwórki, Aleksander Wojciechowski, który został uznany za najlepszego trenera roku 2008.
Fakt, że nagrodę otrzymali zarówno wioślarze jak i ich trener, świadczy o tym, że cała drużyna pracuje na wspólny sukces, a zgranie w zespole jest bardzo ważnym elementem w osiąganiu coraz to lepszych wyników sportowych.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar