2006-11-17

Nowinki

BĄDŹ DRAPIEŻNA

Panterka ma wiele wcieleń. Mamy pantofelki w panterkę, torebki, futerka, kozaczki i wszelkiego rodzaju dodatki. Kozaczki w panterkę ze skóry gładkiej lub z krótkim włosem dodają smaku każdej jesiennej stylizacji. Panterka połączona z wieczorową klasyką potrafi być subtelna i wyzywająca. Jesteś odważna? Ten styl nie może ci być obcy.

Dzięki swojej różnorodności pasuje brunetkom, blondynkom oraz rudowłosym. Trzeba jednak nosić ją z wyczuciem, by nie wyglądała banalnie. Przepis: lepiej mieć na sobie tylko jeden panterkowy element ubioru, jeden deseń lub w jednym stroju zestawiać niewielkie dodatki.


Nie tylko futra i skóry są dla odważnych pań, lamparcie cętki to coś wyzywającego dla osób chcących odróżniać się od przeciętnej Kowalskiej.

Materiały w deseń panterkowy zapewniają stylowy wygląd, a oryginalne zwierzęce motywy sprawią, że na ulicach miast będzie niezwykle widowiskowo. Odważny płaszcz w panterkę w stylu lat 60-tych, krótkie futro, ciepły kożuszek lub skórzana kurtka obszyta futerkiem tego sezonu są mile widziane w szafie. Projektanci chętnie dodają futrzane elementy do każdej części garderoby, takiej jak: szal, czapka, a nawet torebka. Panterka, która jest ulubionym deseniem kreatorów mody, świetnie sprawdza się w roli ekstrawaganckich dodatków. Hitem sezonu są buty w tenże wzorek, skórzane rękawiczki i pasek. Zaś cętkowany żakiet, spodnie czy sukienka dodadzą strojowi drapieżności.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar