2008-12-18

PLOTKI

Eva Longoria ma zakaz seksu

Eva Longoria ma zakaz uprawiania seksu z własnym mężem Tony Parkerem. Aktorka serialu "Gotowe na wszystko" miała bardzo niecny plan. Jej mąż doznał niedawno kontuzji kostki, więc miałaby męża tylko dla siebie i mogłaby wykorzystać ten czas w sypialni, jednak jej plany zostały zrujnowane i to przez nikogo innego, tylko jej męża.

Źródło podaje: "Eva była bardzo podekscytowana tym, że będzie miała męża przy sobie dłużej niż kilka godzin, gdyż oni rzadko kiedy mają możliwość spędzenia 24 godziny razem. Ona zawsze jest w Los Angeles i nagrywa filmy, a on w San Antonio, gdzie są rozgrywki koszykówki. Jednak mąż Evy powiedział, że to wcale nie jest wymówka do baraszkowania w łóżku, bo on chce kontynuować wyjazdy z zespołem."

Plotki donoszą, że Eva jest tak zdesperowana, by mieć z mężem, który jest od niej o 7 lat młodszy, dziecko, że aż zagroziła mu, że go zostawi, jeżeli nie zrobią sobie dziecka. Jednak Tony podobno nie jest gotowy na dziecko. Jest dużo młodszy od aktorki i u szczytu swojej kariery. Natomiast Eva ma bardzo silny instynkt macierzyński. Podobno groziła mu już dwa razy, że go zostawi.

Eva Longoria ma jeszcze czas na dzieci, ale fakt jest taki, że czas jej ucieka, zwłaszcza, jeżeli chce mieć więcej niż jedno dziecko. Jednak mąż aktorki mimo jej wszystkich atutów, nie tak prędko ulegnie jej wdziękom.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar