2008-12-12

PLOTKI

Tony Braxton i rak piersi

Toni Braxton miała usuwanego guza piersi. Piosenkarka znana z wielkiego hitu "Un-Break My Heart" była zmuszona do odwołania serii koncertów w Las Vegas po tym jak znalazła się w szpitalu z bólami w klatce piersiowej i zdiagnozowano u niej guza, którego wykryto podczas rutynowej kontroli.

"Martwiłam się co lekarze znajdą." Mimo obaw lekarze zapewniali, że nie ma się czym martwić i bez obaw może brać udział w amerykańskim programie "Taniec z gwiazdami". Kiedy piosenkarka odpadła z programu w październiku, miała kontrolę w szpitalu, na której okazało się, że guz urósł i trzeba go usunąć. W zeszłym tygodniu Toni dowiedziała się, że na szczęście guz jest łagodny. "Gdy się o tym dowiedziałam to była ogromna ulga, gdyż w mojej rodzinie jest wiele osób, które zmarło na raka piersi np. moja babcia od strony taty, jak również ciotki z obu stron rodziny zmarły na tą przypadłość."

41-letnia piosenkarka nadal dochodzi do siebie po operacji i mówi, że strach pozwolił jej zdać sobie sprawę, jak cenne jest życie. "Miałam szczęście, rak nie patrzy na rasę, pochodzenie, kolor skóry."

W sierpniu 2007 w prasie pojawiły się plotki, że Toni Braxton cierpi na raka piersi, jednak piosenkarka szybko zaprzeczyła. Tym razem niestety już chyba zaprzeczyć nie może. Życzymy powrotu do zdrowia.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar