2008-12-08

PLOTKI

Superman Patrick Swayze

Amerykański aktor Patrick Swayze zaskakuje wszystkim na planie filmowy "The Beast", gdyż mimo morderczej walki z chorobą sam wykonuje wyczyny kaskaderskie i gra we wszelakich, nawet tych bardzo niebezpiecznych, scenach. Aktora nazwano na planie filmowym Supermanem, gdyż nie każdego byłoby na to stać.

„Patrick jest niesamowity. Patrząc na niego nikt by nie przypuszczał nawet, że jest chory na raka i przechodzi przez bardzo trudne leczenie. Patrick ćwiczy wiele godzin i ma bardzo pozytywny stosunek do pracy. Wszyscy na planie po prostu go kochają.”

Gdy aktor dowiedział się o swojej chorobie powiedział: „Po tym jak wykryto u mnie raka wiedziałem, że to śmiertelna choroba, że ten typ raka jest złośliwy i że będę musiał walczyć o życie. To jest wojna i jak na razie wygrywam. Jestem jedną z tych osób, które dobrze reagują na leczenie. Jednak plotki donoszą, że to są moje ostatnie dni i że żegnam się z rodziną, a to przecież bardzo okrutne w stosunku do moich najbliższych. Denerwuje mnie to, uważam, że jest to emocjonalne okrucieństwo. Wkurza mnie to, bo zabiera nadzieję, która jest przecież tak cenna”. Aktor mówił również, że jest bardzo zadowolony ze swojej pracy nad serialem, gdyż dało mu to uczucie spełnienia; miał zamiar cos zrobić i to w pełni wykonał.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar