2008-11-28

PLOTKI

Patrick Swayze odchodzi

Patrick Swayze aktor najbardziej znany z filmu "Dirty Dancing" na początku tego roku poinformował prasę, że cierpi na raka trzustki. Potem pisano o leczeniu i była nadzieja na poprawę. Było lepiej, leczenie pomagało, a teraz przyszła kolej na przyjęcie kolejnego ciosu. Tym razem aktor zaczął się żegnać z rodziną i bliskimi, gdyż odkryto, że choroba nie cofnęła się, wprost przeciwnie wykryto przerzuty na kolejny narząd w ciele aktora.

W magazynie National Enquirer możemy przeczytać, że aktor ostatnio dowiedział się, że są przerzuty na wątrobę i że to już kwestia czasu, że już nie zostało mu dużo czasu i życia.

”Patrick wiedział, że to nadchodzi, gdyż ostatnimi czasu czuł się bardzo słabo. Były takie okresy, że nie mógł chodzić, gdyż zaraz robiło mu się słabo. Czasem nie mógł oddychać i musiał na chwilę usiąść, by wszystko wróciło do normy.”

Aktor podobno powiedział żonie i swojemu bratu, że on wie, że już mu nie zostało dużo czasu. Żona aktora poprosiła brata Patricka Donnego, żeby przyjechał na plan filmowy, gdzie gra Patrick „The Beast.” Płakała i przestraszyła Donnego na śmierć. Brat Patricka odniósł wtedy wrażenie, że jego brat żegna się nie tylko z bliskimi, ale również z życiem. Żona aktora nie mogła przestać płakać.”

Jeszcze nie tak dawno cały świat żył nadzieją, że będzie dobrze, gdyż po chemioterapii aktor wrócił na plan filmowy i było coraz lepiej. Teraz już nie ma na co liczyć, gdyż aktor sam czuje, że nadziei już nie ma.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar