2008-10-30

PLOTKI

Julia Roberts i Pretty Woman 2

Aktorka Julia Roberts, która właśnie skończyła 41 lat, nie ma zamiaru brać udziału w kontynuacji wielkiego hitu kasowego "Pretty Woman". Nie wiem czy jest na świecie ktoś, kto nie widział, bądź nie słyszał o tym filmie, a teraz Hollywood chce powtórzyć sukces i zrobić drugą część "Pretty Woman".

Jednak okazuje się, że to nie będzie takie proste, gdyż aktorka uważa, że jest za stara. Aktorka zapytana, czy zagra ponownie w towarzystwie Richarda Gere, odpowiedziała, że raczej nie, gdyż nikt przecież nie chce oglądać starej prostytutki.

Julia w poniedziałek obchodziła swoje 41 urodziny w restauracji w towarzystwie takich osobistości jak: Tom Hanks i Rita Wilson, Bruce Willis, Sean Penn, Robin Wright Penn, Billy Crystal i Jack Nicholson. Podobno Julia razem z Ritą, która kończyła 52 lata, mogły usłyszeć sto lat odśpiewane przez gości siedzących przy bardzo ekskluzywnym stole. Julia również wyjaśniła skąd na jej głowie pojawiły się różowe kosmyki. Podobno jej córka powiedziała, że chciałaby aby mama miała różowe włosy, na co aktorka odpowiedziała, że cała różowa głowa raczej nie będzie wyglądała ładnie więc zdecydowała się tylko na niewielkie różowe akcenty. Czego nie robi się dla dzieci.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar